Grafika, programowanie, obsługa programów – to tylko nieliczne z kursów, jakie oferuje nam witryna Strefa Kursów. Znajdziemy tutaj wszystko, czego pragniemy: z każdej dziedziny i tematyki.

Największe zalety szkoleń online

Wiele osób nie wie, z czym tak naprawdę wiążą się kursy online. Zadają sobie pytania: jak to wszystko wygląda? Na początku warto wytłumaczyć, co zyskujemy zakupując kurs. Jest to materiał, do którego mamy nieograniczony dostęp. Możemy wchodzić na stronę kiedy chcemy, gdzie chcemy i uczyć się w dowolnym momencie dnia. Nieważna jest przeglądarka internetowa. Istnieje także możliwość dostępu do materiału na płycie CD. Dodatkowo, po ukończeniu szkolenia otrzymujemy specjalny certyfikat – świadectwo naszego szkolenia online. Aby korzystać z kursów, potrzebujemy tyko dostępu do internetu. Wszystkie lekcje możemy odtwarzać w komputerze bądź w telefonie za pomocą specjalnej aplikacji. Czy to nie proste? Więcej o korzyściach wynikających z nauki przez Internet przeczytasz na stronie https://www.kupony.org/blog/strefa-kursow-podniesie-twoje-kwalifikacje-online/.

Strefa Kursów - ścieżka kariery - specjalista e-commerce

Strefa Kursów przygotowała zorganizowane tematycznie pakiety szkoleń np. specjalista e-commerce

Zakup kursu online na Strefie Kursów

Aby zakupić kurs, wystarczy zalogować się na swoje konto na stronie Strefa Kursów. Zapisując się do newslettera możemy uzyskać dodatkowy rabat – 5% na zakup kursu. Warto korzystać z takich okazji – to zawsze jakieś zaoszczędzone przez nas pieniądze. Po ukończeniu danej ścieżki kariery, wysyłamy specjalnie przygotowany kurs, jakim możemy później dysponować przy składaniu CV w pracy. Zawartość naszych kursów została przygotowana w taki sposób, aby jak najbardziej skrócić czas poświęcany na naukę. Jest to więc idealna propozycja dla osób, które skarżą się na ciągły brak czasu. W zaledwie kilka tygodni możemy zdobyć wiedzę, którą na tradycyjnych szkoleniach zdobylibyśmy o wiele później. Możemy oglądać filmy, powtarzać ćwiczenia, tworzyć notatki i rozwiązywać specjalnie przygotowane testy, które sprawdzą stan zdobytej przez nas wiedzy. Portal posiada wszystko, czego wymagamy.

Strefa Kursów - kurs Social Media dla biznesu

Na platformie Strefa Kursów znajdziesz wielu trenerów, ciekawe szkolenia prowadzi Robert Hajduk

Filmy, materiały i dożywotni dostęp

Kursy online oferowane przez Strefę Kursów składają się z filmów instruktażowych. Wyjaśniają one w bardzo prosty i przejrzysty sposób każdy, nawet najtrudniejszy temat. Czynności, które na filmie pokazuje ekspert, odtwarzać możemy później na komputerze, ucząc się. Sprawdzamy stan swojej wiedzy na bieżąco, rozwiązując ciekawe ćwiczenia. Dzięki takiemu podejściu o wiele szybciej utrwalamy naszą wiedzę. Nauka staje się efektywniejsza, czego efekty zauważamy już po kilku dniach kursu. Jeszcze nigdy nauka nie była tak łatwa i przyjemna, jak za pomocą internetu i Strefy Kursów. W ofercie nie ma interesującego nas szkolenia? Wystarczy nam to zasugerować. Zrobimy wszystko, aby każdy znalazł tutaj coś dla siebie. Staramy się wzbogacać naszą ofertę, umożliwiając naszym użytkownikom kolejne kursy i szkolenia poszerzające ich wiedzę. W dodatku wszystko dostępne jest w jednym miejscu. Łatwy dostęp do notatek, filmów, grafik. Możemy pobierać pliki i monitorować nasz postęp. Dzięki materiałom w łatwy sposób uczymy się trudnych procesów, przyswajamy ich działanie, powoli sami zagłębiamy się w interesującą nas tematykę. Strefa Kursów daje nam nieograniczone pole możliwości.

Jeśli nie Strefa Kursów to co?

Moim zdaniem w polskim Internecie nie ma konkurencji dla Strefy Kursów. Jeżeli jednak preferujesz edukację w języku angielskim to warto zainteresować się platformą Udemy. Kursy na niej kosztują od 40 do 600 zł. W pierwotnych cenach jest drożej niż na Strefie Kursów, ale jeśli Ci się nie spieszy to na Udemy często są duże promocje i szkolenia możesz nabyć za ułamek ceny, czyli zamiast 600 zł zapłacisz 40 za znakomity kurs online.

Gotowy do rozpoczęcia nauki online? Sprawdź aktualne kupony rabatowe do Strefy Kursów tutaj https://www.kupony.org/sklep/strefakursow/. Być może uda Ci się zakupić szkolenia jeszcze taniej.