Obecnie coraz bardziej rozszerzana jest idea smart domu, w której praktycznie każde domowe urządzenie może podlegać zdalnej kontroli. Nie inaczej może być z urządzeniami do uzdatniania wody. Szczególną uwagę warto zwrócić na Ecoperla Slimline – niezwykle dopracowany zmiękczacz wody z WiFi. Czym może zachwycić?

Ecoperla Slimline to seria trzech urządzeń do wyboru. Dzięki temu każdy może dobrać wydajność idealną na swoje potrzeby. Mamy tu: Ecoperla Slimline 14, Ecoperla Slimline 17 oraz Ecoperla Slimline 24. Najmniejszy z wymienionych świetnie sprawdza się nawet w mieszkaniach, zamontowany pod blatem, o ile tylko pozwalają na to warunki. Seria powstała przy współpracy polskiej marki Ecoperla z korporacją Pentair. Wyróżnikiem jest design, funkcjonalna obudowa, monosferyczna żywica jonowymienna oraz głowica sterująca z elektrozaworami, ale to dopiero początek!

Ecoperla Slimline bogaty w wiele przydatnych funkcji

Zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline zostały bardzo dokładnie przemyślane w każdym detalu. Posiadają wiele ciekawych funkcji zwiększających wygodę oraz oszczędności podczas eksploatacji. Najważniejszą jest rzecz jasna wbudowany moduł WiFi. Dzięki połączeniu zmiękczacza wody z dedykowaną aplikacją ConnectMySoftener zyskujemy dostęp do wielu informacji. Dotyczą one regeneracji, przepływu wody i jej zużycia w wybranym okresie. W każdej chwili można sprawdzić czy zmiękczacz wody działa prawidłowo. W dodatku można uruchomić tryb wakacyjny, a także włączyć powiadomienia o potrzebie uzupełnienia soli w zbiorniku solanki i umówienia serwisu.

projektanci zmiękczacza wody z WiFi Ecoperla Slimline zadbali o to, aby jego eksploatacja była jak najtańsza. Te urządzenia zużywają naprawdę mało wody i soli na regenerację. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu Ecoperla Perfect System, solankowania proporcjonalnego, regeneracji UpFlow oraz zupełnie innym cyklom regeneracji niż w standardowych zmiękczaczach wody.

Dodatkowo warto wspomnieć o oprogramowaniu dostępnym w języku polskim. Zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline posiadają również system suchego zbiornika solanki, dzięki któremu możliwe będzie zapobieganie tworzeniu się mostów solnych. Dźwiękowy alarm poziomu soli przypomni o potrzebie jej uzupełnienia. Ta seria nowoczesnych zmiękczaczy wody jest objęta bardzo dobrymi warunkami gwarancyjnymi!

Czy warto wybrać zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline?

Z całą pewnością warto wziąć te zmiękczacze wody z WiFi pod uwagę jako sposób na czystą, miękką wodę w swoim domu. To niesamowite ile funkcji i możliwości otrzymuje użytkownik w rozsądnej cenie. Ecoperla Slimline to zmiękczacze wody wprost stworzone do nowoczesnego domu!