Zastanawiasz się, jaki zmiękczacz wody wybrać do domu? Jeśli w Twojej instalacji płynie twarda woda koniecznie zwróć uwagę na Ecoperla Toro 24. Wyjaśniamy, dlaczego warto zdecydować się na ten model.

Twarda woda przyczyną wielu problemów

Osadzający się kamień znacząco skraca czas działania wielu sprzętów AGD. Przyczynia się też do zwiększenia kosztów eksploatacji i zużycia energii. Możesz temu zapobiec montując zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24.

Świetna jakość w atrakcyjnej cenie

Nowa wersja zmiękczacza wody Ecoperla Toro 24 pozwala na zwiększenie wydajności przy zachowaniu niskiego poboru wody i soli na regenerację. Eksploatacja urządzenia jest zatem niedroga i ekologiczna. To jednak nie wszystko!

Ecoperla Toro 24 został wyposażony w podświetlany panel sterujący, więc obsługa urządzenia jest możliwa nawet w ciemnym pomieszczeniu. Butla epoksydowa z monosferycznym złożem oraz oddzielony zbiornik na solankę gwarantują wysoką higienę zmiękczania wody, natomiast innowacyjny Ecoperla Perfect System to gwarancja oszczędnej eksploatacji. Warto również pamiętać, że producent zapewnia 10 lat gwarancji bezproblemowej pracy Ecoperla Toro 24, co tylko potwierdza wysoką jakość urządzenia.