W latach 2012-2019, to jest od założenia do dziś strona Massdrop (nowa nazwa to DROP) zyskała na swojej popularności na całym świecie, w tym również w Polsce. Platforma powstała w San Francisco, w Stanach Zjednoczonych. Jest to oryginalny portal, który zrzesza społeczność o podobnych zainteresowaniach oraz pasjach, takich jak między innymi fotografia, technologia, podróże, gotowanie, gry karciane, planszowe i na PC i tym podobne. Oprócz tego, Massdrop (DROP) zawiera liczne promocje cenowe, które sięgają od 20 do nawet 80 procent. To zaś oznacza, iż niektóre produkty można zakupić po cenie, jakiej nie oferuje żaden inny sklep. Należy jednak wspomnieć, że aktualne oferty są widoczne tylko dla osób posiadających konto na platformie.

Portal zrzeszający osoby z tą samą pasją

Społeczność entuzjastów. Tak właśnie można określić osoby zarejestrowane na Massdrop. Portal umożliwia wszystkim branie czynnego udziału w tworzeniu nie tylko wspomnianej społeczności, ale również i oferty. Poprzez ankiety, użytkownicy mogą zagłosować na produkt, który najbardziej ich interesuje, a zwycięski, który zdobędzie największą ilość głosów, zostanie wprowadzony do sprzedaży.

Korzyści z rejestracji na Massdrop’ie

Rejestracja na stronie internetowej Massdrop (DROP) odbywa się za pomocą trzech opcji – podania adresu e-mail, połączenia konta z Facebook’iem, bądź kontem Google. Oprócz tego, użytkownicy, którzy skorzystają z linków polecających (dostępne od obecnych już użytkowników serwisu), mogą liczyć na „premię” w postaci 10 dolarów na start. Można je również traktować jako kupon rabatowy.

Promocje cenowe i… czasowe

Massdrop (DROP) oferuje duże promocje, takie jak „flash sales”, czyli obniżki trwające od kilku do kilkudziesięciu godzin. Serwis posiada także często w ofercie czasowe zrzutki (dropy), to jest produkty dostępne tylko przez krótki czas. Zarejestrowani użytkownicy mają też możliwość zakupu produktów wytworzonych specjalnie dla platformy Massdrop, oznaczone etykietą „Massdrop made”. Znaczy to, że nie kupimy ich w żadnym innym sklepie.