Platforma Airbnb pozwala użytkownikom zarezerwować nietuzinkowe noclegi w niemal każdym miejscu na świecie. Dzięki bogatej ofercie można tutaj znaleźć wyjątkowe noclegi, które bez wątpienia umilą urlop. Nieustanny rozwój platformy zezwolił na stworzenie dodatkowej kategorii – atrakcje Airbnb, które pozwalają na wybór rozmaitych doświadczeń. Dzięki temu odwiedzając dane miejsca, można zadbać o zapewnienie sobie dodatkowej rozrywki.

Kategorie dla każdego

W serwisie Airbnb możemy przebierać wśród najróżniejszych atrakcji wedle intuicyjnego ich posegregowania na poszczególne warianty: jedzenie i picie, koncerty, przyroda, surfing, rozrywka, zajęcia i warsztaty, życie nocne, sport, historia, zdrowie i pielęgnacja, sztuka, muzyka, charytatywnie. Można swobodnie wyszukiwać wedle nazwy miasta i kraju, jak też daty, gości, ceny, pory dnia. Research ofert jest prosty i przejrzysty. Wybierając określonego gospodarza sprawdzamy jego wolne terminy, co by akurat składały się z naszym pobytem.

Oczywiście trzeba zwrócić uwagę na dokładne opisy atrakcji, informacje o gospodarzu, a także wszelkich wymaganiach czy to posiadania jakiegoś sprzętu, czy po prostu zaopatrzenia w wodę. Każdy prowadzący daną atrakcję posiada rubrykę zapewnienia, więc szybko określimy co warto mieć ze sobą, a co będzie czekało już na miejscu. Do pełni dyspozycji jest także kontakt, który umożliwi nam na uzyskanie jeszcze większej ilości wskazówek, a także rozwianie wątpliwości. Dokładne miejsce spotkania jest określone na mapie, więc szybko trafimy na określoną godzinę tam, gdzie trzeba. Na stronie gospodarzy są także zdjęcia gości, na których zobaczymy realny dowód na to, że mogą nas spotkać bardzo ciekawe rzeczy. Nie brakuje także recenzji, które są znakomitym dopełnieniem całości i nieraz mogą wpłynąć na naszą decyzję. Serwis Airbnb umożliwia bardzo łatwą rezerwację i błyskawiczną płatność, więc ten krok jest już tylko formalnością.

Atrakcje Airbnb tu i tam

Czas zapoznać się z tym, co wywołuje dreszczyk emocji. Dzięki Airbnb można sprawić sobie:

  • wspinaczkę z przewodnikiem w Kyoto
  • przejażdżkę rowerową w Nowym Jorku
  • day trip w Sydney
  • jazdę konną w Barcelonie
  • show burleski w Chicago
  • poranną medytację w Osace

W naszej pięknej Polsce przykuć uwagę może:

  • spacer fotograficzny w Gdańsku
  • zajęcia jogi w Krakowie
  • lekcje kitesurfingu w Jastrani
  • kameralny koncert w Warszawie

Na poczet pierwszej przygody Airbnb przygotowało dla nas specjalny kupon do wykorzystania dla nowych użytkowników – warto skorzystać!