Wybór odpowiedniego obuwia, to bardzo trudne zadanie zarówno dla mężczyzn, jak i również dla kobiet. Na półkach sklepowych znajdziemy wiele fantastycznych butów od godnych zaufania producentów, przez co wybranie tych najlepszych może sprawić nam nie lada problem.

Kupując porządne buty powinnyśmy zwracać uwagę nie tylko na design, ale przede wszystkim na jakość ich wykonania oraz na to, czy nasze stopy będą mogły oddychać i co najważniejsze, czy my sami będziemy dobrze się w nich czuć.

Modne buty na jesień

Jesienią nosić będziemy przede wszystkim buty, które pokryte będą futrem. Klasyczne baleriny z wiązaniami i grunge’owe botki wzorowane na Martensach będą bardzo modne i każda kobieta będzie w nich prezentować się bardzo elegancko. Warto zwrócić uwagę na to, że współczesna moda jeżeli chodzi o obuwie bardzo się zmieniła, a projektanci wcale nie oferują nam łatwych wyborów.

Buty w najbliższym sezonie mają być przede wszystkim bardzo wyraziste, ponieważ w dużej mierze to właśnie na ich bazie w pierwszej kolejności tworzyć będziemy naszą stylizację.

Moda na futrzane buty

Projektanci od bardzo wielu sezonów przyzwyczajają nas do tego, że w futrzanym obuwiu bardzo dobrze chodzi nam się nie tylko po mieszkaniu. Pluszowe szpilki powinny znaleźć się w szafce na buty każdej modnej kobiety. Dużą popularnością powinny cieszyć się również eleganckie botki z noskiem z futra, które za zachodzie biją obecnie rekordy popularności. W 2017 roku modne będą również buty, które wykonane będą z szlachetnego aksamitu.

Jeżeli chodzi o buty na sezon jesień/zima, to doskonale sprawdzi się gruba podeszwa, klasyczne sznurowanie, albo bardzo duże i wyraziste klamry. Obuwie tego typu na pierwszy rzut oka mogą przypominać nam zwykłe glany, albo martensy, to nie powinnyśmy obawiać się ich w sezonie 2017/2018. Współcześni projektanci coraz częściej zestawiają bardzo masywne modele obuwia na przekór ze zwiewnymi romantycznymi sukienkami. Wybierając buty na zimę warto pamiętać o tym, aby były ciepłe i, aby nie ślizgały się na lodzie.