Twarda woda znacznie obniża jakość oraz walory smakowe przygotowywanych posiłków. Skutecznym rozwiązaniem okazuje się zastosowanie urządzeń do odwróconej osmozy, produkowanych przez markę Ecoperla.

Ecoperla Profine Zero

Ten filtr do wody wprowadza nowe standardy oczyszczania wody pitnej. Urządzenie zwraca uwagę nie tylko jego kompaktowym wyglądem, ale przede wszystkim – użytymi do jego produkcji nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Produkt nie wymaga użycia osobnej pompy, która miałaby zwiększać wytwarzane wewnątrz ciśnienie, jak również zewnętrznego zbiornika, elektrycznego zasilania czy stacji zawiadowczej.

Nowatorskie komponenty, jakie posiadają filtry odwróconej osmozy z serii Ecoperla Profine Zero nie znalazły się w żadnych innych tego rodzaju urządzeniach.

Ecoperla Rosa

System odwróconej osmozy, wykorzystany przy produktach z tej serii posiada nowoczesne wkłady Ecoperla Elixir, rewitalizujące przepływającą wodę. Złożona filtracja podzielona została na 6 kompatybilnych etapów, dzięki czemu otrzymana woda otrzymuje alkaliczne właściwości, pełne dobroczynnego magnezu.

Odwrócona osmoza z linii Ecoperla Rosa są niezwykle łatwe i bezpieczne w montażu, a nowatorski system chroni przestrzeń kuchni przed ewentualnym zalaniem.

Ecoperla Nano

Innowacyjny system nanofiltracji, wykorzystany do produkcji filtrów do wody z serii Nano, doskonale sprawdzi się w domowych warunkach. Poza poprawą jakości wody pitnej, urządzenia neutralizują szkodliwe wirusy, bakterie, chlor oraz mechaniczne zanieczyszczenia. Filtracja przebiega przy tym na 5 etapach.