Programy, których zadaniem jest zarządzanie social mediami stają się dzisiaj coraz bardziej popularne. Przede wszystkim umożliwiają nam one niezwykle skuteczną kampanię reklamową we wszelkich social mediach. Zaoszczędzają czas, zwielokrotniając jednocześnie zarobki firmy – czegóż chcieć więcej? Otóż zawsze trzeba iść z duchem postępu i wybierać jeszcze nowsze programy, które dadzą nam jeszcze więcej możliwości.=

Jakie narzędzia do social mediów?

Warto zatem zainteresować się programem Stackposts, który stanowi doskonalą alternatywę dla znanych programów takich jak Hootsuite, SocialBee, Buffer, PromoRepublic czy też Sprout Social. Jakie są jego zalety? Poniżej zostaną one przedstawione i dokładnie omówione.

1) Cena Stackposts

Przede wszystkim warto spojrzeć na cenę programu Stackposts. Jest to zaledwie 34 dolary, opłata jest jednorazowa i nie trzeba jej odnawiać. Ponadto należy zaznaczyć, że w tę opłatę wliczone są już wszelkie możliwe aktualizacje programu. Jak to zaś wygląda w przypadku innych programów? Tu zazwyczaj wersja bardzo podstawowa jest bezpłatna niemniej jednak ona w zasadzie nie starcza na prowadzenie sensownej kampanii reklamowej. Wersje rozszerzone są zaś płatne jako abonament. Dodatkowo za wiele aktualizacji trzeba dopłacać.

2) Liczba kont społecznościowych

W przypadku zwykłych programów standardowo obsługiwane są tylko najbardziej podstawowe media społecznościowe. Tymczasem to oczywiście nie wystarcza. Warto zatem wiedzieć, że Stackposts operuje praktycznie większością mediów społecznościowych, jakie tylko funkcjonują w sieci. Za jego pomocą możemy zatem zarządzać kontami na Linkedin, Facebooku, YouTube, Pinterest, Instagram, Tumbrl i wieloma innymi.

3) Własny serwer

Warto także zaznaczyć, że Stackposts możemy zainstalować na własnym serwerze, co jest niewątpliwe dużym ukłonem w stronę naszej prywatności.

4) Przejrzystość i jasność

Oczywiście twórcy programu Midrub świetnie zdają sobie sprawę z faktu, że przecież przedsiębiorcy raczej nie są zaawansowanymi w wiedzy informatykami. W związku z tym Midrub został skonstruowany specjalnie tak, aby przyjemnie i wygodnie się każdemu z niego korzystało.

5) Pozostałe zalety Stackposts

Oczywiście trzeba także wspomnieć o tym, że Stackposts posiada standardowe zalety wszelkich programów tego typu. A zatem nie musimy wchodzić w przeglądarkę albo na poszczególne serwisy społecznościowe, aby dodać różne posty. Ma to tę swoją zaletę, że dzięki temu wszelkie tego typu serwisy nie wciągają nas i nie spędzamy reszty dnia na oglądaniu zabawnych kotów. Ponadto oczywiście Stackposts umożliwia nam wykreowanie ciekawych napisów, obrazków, gifów itd.

A może jednak coś innego do social mediów?

Podsumowując warto zastanowić się poważnie nad wyborem programu Stackposts. Stanowi on poważną alternatywę dla wielu innych tego typu programów. Z tym programem możemy mieć zaś pewność, że reklamowanie firmy w mediach społecznościowych nie będzie już przykrym obowiązkiem. Warto także dodać, że korzystanie z takiego programu umożliwia nam zatrudnienie mniejszej ilości osób, co powoduje, że możemy dodatkowo pomnożyć zyski firmy.