Publikujemy artykuły eksperckie i sponsorowane. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu. Odpowiadamy na wiadomości w ciągu 24 godzin.

Artykuł powinien być unikalny, poprawny i mieć wartość merytoryczną. Artykuł może mieć charakter reklamowy. Artykuł w treści powinien zawierać zdjęcia (minimalnie 1, maksymalnie 5). Reklamodawca odpowiada za posiadanie odpowiedniej licencji materiałów graficznych. Nie wprowadzamy ograniczeń co do długości treści.

W artykule mogą być maksymalnie 3 linki reklamowe. Dopuszczamy linki do innych źródeł / stron w treści artykułu. Można zamieszczać filmy, np. z YouTube (embedować). Akceptujemy jedynie linki w formie URLa, brandowe, nawigujące i graficzne. Linki w artykułach posiadają atrybut dofollow, chyba, że reklamodawca życzy sobie inaczej.

Artykuł wyświetlamy na stronie głównej serwisu. Informacja o publikacji ukazuje się także w profilach na portalu facebook, google plus oraz twitter. Artykuł jest linkowany z kategorii lub tagów. Czas publikacji to minimum 12 miesięcy.

Nie publikujemy tematów naruszających polskie prawo, negatywny PR, promujących konkurencję itp.