Czy wiesz jakie trendy królują tej wiosny? Obecnie najbardziej popularnymi grzejnikami są te, które dodatkowo spełnią inną funkcję, niż tylko ogrzewanie domu. Zapraszamy na przegląd nowoczesnych grzejników dekoracyjnych marki Enix.

Jeśli mówimy o podświetlanych grzejnikach, nie sposób pominąć grzejnika MANGO LIGHT. Idealna propozycja do nowoczesnych wnętrz i dla tych, którzy lubią ponadczasowe rozwiązania. Refleksy światła padają ku dołowi, podkreślając tym samym kształt oraz kolor grzejnika. Projekt otrzymał wyróżnienie magazynu “Łazienka”.

Grzejnik z oświetleniem LED

Grzejniki BAMBUS oraz PALMA marki Enix, to nowoczesne podświetlane grzejniki dekoracyjne np.; https://enix.pl/kolekcje/grzejniki-dekoracyjne/, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Grzejniki zostały wyposażone w technologię oświetlenia LED zainstalowaną w górnej części grzejnika. Ledy podświetlające konstrukcję dostępne są w różnych kolorach, co daje wnętrzu bardzo efektowny oraz nowoczesny charakter. Ponadto, grzejnik dekoracyjny PALMA otrzymał Certyfikat przyznany przez Home Zone – za jego jakość i niezawodność.

Obraz czy grzejnik?

A może jedno i drugie? Projekt, który stał się rzeczywistością, czyli limitowana seria grzejników w formie dzieła sztuki. LIBRA BATIK oraz RAMA BATIK, to najbardziej niesamowite grzejniki dekoracyjne, jakie można sobie wyobrazić. Przedni panel jest obrazem wykonanym za pomocą techniki batiku, zatopionym w szkle. Do współpracy zaproszona została krakowska artystka – Martha Mulawa, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Form Przemysłowych.

Producent tych niezwykłych grzejników dekoracyjnych – firma ENIX, zaprojektowała dodatkowo iluminację LED, która podświetla cały obraz, wskazując na jego głębię oraz barwy. Grzejnik daje ciepło w chłodne dni, dodatkowo stając się unikalną ozdobą oraz wyjątkowym i funkcjonalnym dziełem sztuki.

5/5 - (1 vote)