Marka FOSSIL z każdą nową serią zegarków staję się coraz popularniejsza. To, na co tym razem wpadły największe umysły firmy, już po raz kolejny może zdetronizować konkurencję. Połączenie nowoczesnej technologii, wysokiej jakości materiałów oraz niesamowitej elegancji przykuwa uwagę każdego klienta. Tej jesieni marka wprowadziła na rynek zupełnie nowe modele zegarków dla mężczyzn. Są to smartwatche cyfrowe oraz zegarki hybrydowe, a konkretnie kolejna generacja Fossil Q.

Męskie zegarki FOSSIL wyróżniają się przede wszystkim wielofunkcyjnością. Krokomierz, licznik kalorii oraz połączenie z telefonem to tylko kilka z funkcji tych innowacyjnych zegarków. Dosłownie wszystko jest tutaj na wyciągnięcie ręki.

Zegarek hybrydowy Fossil Q

Najpierw przyjrzyjmy się zegarkom hybrydowym, które stanowią niebanalne połączenie funkcji smartwatcha z elegancją i tradycyjnością zegarka klasycznego. Takie rozwiązanie jest na polskim rynku dość młode, ale okazuje się że znajduje ono wielu fanów.

Największą zaletą jest chyba brak konieczności ładowania zegarka. Do tego dochodzi łatwość obsługi i niesamowity design, z którego znana jest marka Fossil. Najnowsze modele możesz obejrzeć na stronie oficjalnego sprzedawcy marki Fossil: www.zegarek.net/zegarki/fossil/fossil_q.html

Podręczne funkcje możesz przypisać do przycisków zegarka. Dzięki temu łatwo dotrzesz do nich bez potrzeby używania telefonu. Jak to wygląda? Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku wskazówki przestawią się chwilowo na godzinę wybranej wcześniej strefy czasowej, lub pokażą na którą godzinę ustawiłeś alarm. Dzięki odpowiedniej skali rozciągniętej wokół tarczy odczytasz też aktualną datę.

Jeśli dobrze się przyjrzysz, każdy hybrydowy smartwatch Fossil Q ma jeszcze jedną skalę zwieńczoną liczbą 100. To 100 % Twojej dziennej aktywności. Trzymamy kciuki, aby udało Ci się osiągnąć ją każdego dnia. Oczywiście sam decydujesz, jaki postawić przed sobą cel. Mogą to być przebyte kroki, ale i jednorazowe czynności, na przykład wypicie szklanki wody. Jeżeli odpowiada Ci takie rozwiązanie, powinieneś rozejrzeć się za modelami Fossil Q Activist lub Fossil Q Grant.

Męski zegarek hybrydowy Fossil Q

fot. materiały nadesłane

Smartwatch Fossil Q

Jeśli z kolei szukasz fajnego męskiego gadżetu, musisz poznać smartwatche Fossil Q z cyfrowym, dotykowym wyświetlaczem dającym jeszcze więcej możliwości. Lubisz wyzwania? Nie zatrzymujesz się w jednym miejscu? Z myślą o Tobie stworzono zegarek Fossil Q Explorist. Wybierając jeden z modeli pamiętaj, że nadal będziesz mógł go spersonalizować tak, by wpisał się w Twój styl. Pozwolą na to personalizowane tarcze. Wybór jest ogromny !

Z czasem przekonasz się też, że funkcjonalność zegarka Fossil Q Explorist jest zbliżona do możliwości Twojego smartfona. Odbierzesz połączenia, otrzymasz wiadomości i dostęp do mediów społecznościowych i przeglądarki internetowej, sprawdzisz pogodę i ustawisz listę ulubionej muzyki. Fossil Q Explorist będzie Twoim kompanem, z którym możesz śmiało eksplorować świat.

Teraz możesz mieć swój wymarzony zegarek już od 660 zł.