Aplikacja UberEATS została stworzona zarówno na smartfony z systemem Android, jak i IOS. Jeśli więc chcemy ją przetestować – wystarczy tylko kilka chwil, aby pobrać ją za darmo z sieci. Jak możemy przeczytać w jej opisie – działa ona w wielu miastach na całym świecie i służy do zamawiania jedzenia z lokalnych restauracji. Teraz dostępna jest także dla kilku polskich miast. Oprócz tego mogą korzystać z niej użytkownicy takich krajów jak chociażby Hiszpania, Belgia, Rosja, Chiny, Francja czy nawet Tajwan.

Lista miejsc, w których można zamawiać jedzenie z dowozem z lokalnych restauracji jest naprawdę długa, co wygląda imponująco i zachęca do przetestowania działania programu. W związku z tym UberEATS z pewnością w szczególności przypadnie do gustu osobom, które lubią jeść w lokalach, a niekoniecznie lubią gotować. Ale nie tylko – każdy czasem ma ochotę zamówić jakieś ulubione danie z restauracji, którą zna, ale nie ma chęci wychodzenia z domu. Tego rodzaju możliwość zamawiania jedzenia sprawdzi się też przy okazji różnego rodzaju imprez – niezależnie od liczby gości jedzenie zostanie nam dostarczone na czas i o nic nie trzeba będzie się martwić.

Kod promocyjny UberEATS

Przed złożeniem pierwszego zamówienia warto wykorzystać kod promocyjny UberEATS “eats-uberpasja”, który odblokuje w naszym profilu opcję darmowej dostawy jedzenia.

kod promocyjny ubereats

Co UberEATS zmienia w życiu restauracji, które przystąpią do programu?

Bycie obecnym w aplikacji UberEATS niesie także szereg korzyści dla restauracji lokalnych w poszczególnych miastach. Nawet, jeśli wcześniej lokal nie oferował dowozu za pośrednictwem własnych dostawców – przystępując do aplikacji UberEATS  może korzystać z pomocy firm partnerskich zajmujących się dostawą. W ten sposób oferta jedzenia z dostawą w aplikacji jest nieporównywalnie większa, co oczywiście jest najbardziej korzystne dla samych klientów czyli użytkowników aplikacji. Ważną zaletą jest także fakt, że menu restauracji może zostać wypromowane do szerszego grona odbiorców, a to może pozwolić ograniczyć wydatki na reklamę lokalu.

Zamawiaj w kilku prostych krokach – co aplikacja oferuje użytkownikowi?

Nie mamy nastroju na gotowanie, brakuje nam czasu, po prostu chcemy zjeść coś smacznego bez spędzania długich godzin w kuchni – niezależnie od powodu możemy szybko zamówić jedzenie do domu. Interfejs aplikacji UberEATS jest bardzo przejrzysty, a w aplikacji znajdują się tylko te funkcjonalności, które są potrzebne do tego, aby szybko i sprawnie złożyć zamówienie. Zaraz po jej odpaleniu można od razu wyszukać lokal, który mamy na myśli i przeglądać jego bieżące menu. Często jednak zdarza się, że po prostu sami nie mamy pomysłu na obiad i nie wiemy co chcemy zjeść. Aplikacja UberEATS jest świetnym miejscem do szukania kulinarnych inspiracji, bo tutaj możesz przeglądać oferty wielu lokali w jednym miejscu. Do aplikacji można więc wejść po raz pierwszy z czystej ciekawości, aby pooglądać menu lokali, w których do tej pory nie byliśmy, ale być może wiemy gdzie się znajdują i wielokrotnie obok nich przechodziliśmy. Możliwe nawet, że jeśli zamówione potrawy nam posmakują – poczujemy się zachęceni do odwiedzenia lokalu osobiście.

Co można zamówić za pośrednictwem aplikacji UberEATS?

Tak naprawdę to, co możemy zamówić zależy od rodzaju lokali z danego miasta, które są dostępne w aplikacji. Zazwyczaj jednak oferta jest bogata, więc znajdziemy tutaj nie tylko pizzerię czy fast foody. Największą zaletą UberEATS jest to, że wszystko to mamy pod ręką w jednym miejscu i w prosty sposób możemy zamówić to pod wskazany przez nas adres.

W jaki sposób dokonać zamówienia?

Przy każdym daniu podana jest jego cena, a także informacja dotycząca samej dostawy – czy możliwa jest do naszej lokalizacji i jaki jest czas oczekiwania na potrawę. Co ciekawe, już na stronie promującej całą aplikację możemy przeczytać, że średni czas dostawy to jedynie 15 minut, co jest bardzo dobrym i bardzo zachęcającym wynikiem. Wszystko dzięki kierowcom, którzy tak naprawdę są w ciągłym ruchu i zajmują się tylko samą dostawą jedzenia od restauracji do klienta. Po złożeniu zamówienia następnym krokiem jest wykonanie płatności, potem możemy śledzić status zamówienia bezpośrednio w UberEATS.

Warto pobrać aplikację jeszcze dziś z Google Play lub AppStore i przetestować jej działanie w praktyce. Być może po skorzystaniu z niej po raz pierwszy poczujemy się zachęceni do jej regularnego wykorzystywania. Pamiętajcie także, aby wykorzystać kod promocyjny UberEATS na darmową dostawę.