Zbliża się rocznica waszego związku? Warto już teraz pomyśleć o tym, jak ją uczcić. Możecie zaplanować wspólnie to, co zrobicie tego wyjątkowego dnia, ale również każde z was może przygotować ciekawą niespodziankę dla drugiej strony. Możliwości są nieograniczone!

Każda rocznica bycia razem zasługuje na świętowanie. Możecie w tym celu obdarować się niewielkimi upominkami, możecie również wyjechać gdzieś na weekend lub na dłuższą wycieczkę, aby pobyć razem i odpocząć od codzienności. Również razem możecie zrobić coś szalonego, jedynego w swoim rodzaju, co na zawsze pozostanie w waszej pamięci.

Pomysły na podarunki

Kwiaty, kosmetyki, seksowna bielizna, galanteria skórzana, gra komputerowa, breloczek – gdy chodzi o upominki, jest w czym przebierać. Gdy szukasz jednak czegoś oryginalnego, sklep mygiftdna.pl ma dla ciebie wiele interesujących prezentów z możliwością personalizacji, to znaczy może wykonać na nich nadruk lub grawerunek zgodnie z życzeniem zamawiającego.

Przykładowo sklep mygiftdna.pl oferuje obramowany wydruk „nasza historia” – prezentuje on w oryginalny sposób uczucia do bliskiej osoby, ponieważ zawiera najważniejsze daty związku, na przykład rok pierwszej randki, oświadczyn, ślubu, roku, w którym pojawiło się dziecko. Wystarczy tylko przy zamówieniu wprowadzić do formularza daty i opisać je.

Również sklep oferuje inne pomysły na prezent na rocznicę – obrazy na płótnie w formie mozaiki fotograficznej, grawerowane kieliszki i karafki na wino, kubki do pary, personalizowane narzędzia multitool czy deski do krojenia.

Wyjazd rocznicowy

Gdy macie wolną chwilę, warto wybrać się na wycieczkę to może być weekend w górach, relaks w hotelu Spa czy romantyczna randka w Paryżu. Teraz, w dobie tanich lotów, zaplanowanie wyjazdu nie jest żadnym problemem i wszystko można załatwić przez internet.

Szalone pomysły na prezent

Skok tandemowy ze spadochronem, jazda sportowym samochodem czy też wyjazd do winnicy w celu nauki i degustacji trunków – to tylko parę propozycji, ponieważ jest ich znacznie więcej.

Można znaleźć je na stronach internetowych specjalizujących się w ich organizacji – wystarczy tylko wybrać miejsce i od razu można sprawdzić dostępne oferty, a następnie zarezerwować je przez internet.