Będąc z tym oryginalnym serwisem za pan brat, wiemy jak stworzyć sobie wymarzony pobyt w najróżniejszych lokalizacjach na całym świecie. Osoby, będące gospodarzami danej nieruchomości mogą ją nam wynająć na określony czas, a teraz dodatkowo będąc w danym miejscu możemy sobie zaplanować swój pobyt tak, by każdy dzień owocował w najrozmaitsze doświadczenia. Atrakcje Airbnb posiadają w sobie niepozorne źródło wszelkich urozmaiceń i niespodzianek. Mając już upatrzone miasto, można dodatkowo wybrać niepowtarzalne przyjemności.

Rezerwowanie atrakcji Airbnb

Atrakcje Airbnb są bardzo szczegółowo opisane. Można swobodnie wpisać konkretną nazwę miasta i według niej wyszukać doświadczeń, jak również postawić na przeglądanie różnorodnych miejsc i wedle danej atrakcji znaleźć także pobyt tam, gdzie ona będzie. Kombinacji jest dużo i zawsze znajdzie się coś, co sprawi, że poczujemy moc doznań. Usługa ta jest prosta w obsłudze i intuicyjnie podążymy krok za krokiem za instrukcjami. Na wybranej stronie atrakcji mamy dostęp do informacji o jej gospodarzu oraz takie opcje jak:

  • szczegółowe miejsce, a także mapę która pozwoli na szybkie dotarcie do miejsca spotkania
  • liczbę godzin
  • cenę
  • zapewnienia, np. przekąski, wyposażenie, transport
  • zakres tego, co będziemy robić i co ze sobą zabrać
  • zdjęcia i recenzje gości
  • dokładne terminy i godziny rezerwacji
  • kontakt z gospodarzem

Do pełni satysfakcji przy każdej atrakcji pojawiają nam się inne podobne, które mogą nam się spodobać. W zależności od czasu trwania danego udogodnienia, można za jednym razem zarezerwować sobie kilka atrakcji na dni, w których akurat będziemy przebywać w danej lokalizacji. Zakładki: daty, goście, cena, pora dnia i język pozwolą na sprecyzowanie tego, co nas może zainteresować. Na koniec pozostaje pełna rezerwacja, która zezwoli na spokojne czekanie na spotkanie z wybranym gospodarzem.

Odkrywanie lokalnego życia

Pora zatem zająć się tym, co najważniejsze, czyli wybraniem tego, co może nas zainteresować i w zupełności zaspokoić oczekiwania oraz wymagania. Recenzje innych użytkowników – gości, którzy mieli okazję wypróbować daną atrakcję okażą się niezwykle pomocne i ogólna ocena przyczyni się do tego, że my również postawimy na dane, lokalne doświadczenia. Wybór jest ogromny, a różnorodność kategorii zezwala na bardzo indywidualne dopasowanie tego, co może nas zainteresować. Mamy zatem do dyspozycji takie warianty jak: jedzenie i picie, koncerty, rozrywka, przyroda, zajęcia i warsztaty, życie nocne, sport, historia, surfing, zdrowie i pielęgnacja, sztuka, charytatywnie, muzyka. Wybierając wytypowaną atrakcję będziemy mogli poznać tutejszych ludzi, zawrzeć z nimi znajomość i najzwyczajniej porozmawiać. Ten, kto w danym miejscu jest od lat najpewniej przedstawi nam dane rozrywki, a także poinformuje nas o tym, co jest warte zobaczenia i odwiedzenia.

Nieograniczona ilość doświadczeń – przykłady atrakcji Airbnb

Im większe miasto, tym można liczyć na to, że atrakcji będzie więcej. Poniżej przykłady polskich atrakcji Airbnb:

Lekcja surfingu w Los Angeles (https://www.airbnb.pl/experiences/53228) a może wspinaczka z przewodnikiem do słynnego napisu Hollywood (https://www.airbnb.pl/experiences/43109), znajdującego się na zboczu góry Lee? Wszystko to jest dostępne, wobec czego będąc w danym rejonie można pokusić się o niezwykłe doświadczenia, które wpłyną na nasze postrzeganie świata i przede wszystkim pozwolą na poznanie tutejszej ludności, która będzie nam towarzyszyć w danym terminie.

Cena atrakcji Airbnb + kupon promocyjny

Tak samo jak w przypadku noclegów – tak i atrakcje Airbnb da się znaleźć w naprawdę przyjaznych cenach. Oczywiście zależy od danego doświadczenia (np. lot ze spadochronem nie może być wybitnie tani…), ale generalnie oferty są bardzo ciekawe zarówno w Polsce, jak i na świecie. Dodatkowo można wykorzystać kupon Airbnb przy pierwszej rezerwacji i zdobyć 38 zł zniżki.